2. kolo: Nečín - FK Lety 0:3 (0:2)

02.09.2012 00:00 Nečín - FK Lety 0:3 (0:2) Rada, Rosenkranz, Martin Janouš

Sestava: Geissler - Váňa, Bezděk, Martin Janouš, Rosenkranz - Turek, Kratochvíl, Rada, Jakub Janouš (51. Jablonský) - Zýka, Friš (74. Frolík)
Hosté si za disciplinovaný výkon a bojovnost zaslouženě odvážejí tři body. Hosté po opatrném začátku šli v 5. minutě z první útočné akce do vedení po precizně kopnutém přímém kopu Radou - 0:1. Domácí zahrozili v 16. minutě, ale střela ze standardky neskončila v hostující brance. Hosté poté získali převahu a kombinační hrou se snažili dostat k domácí brance. V 21. minutě po Radově centru hlavičkoval nad domácí branku Zýka. Další příležitost měl Friš, ale ani jeho střela neskončila v domácí brance. V 30. minutě se podruhé měnilo skóre, Rosenkranzův přímý kop z úhlu skončil za zády překvapeného domácího brankáře - 0:2. Domácí měli šanci v 37. minutě, ale centr do pokutového území nakonec odvrátil Rosenkranz do zámezí.
Druhý poločas zahájili domácí náporem, ale byli to hosté, kteří v 50. minutě vstřelili třetí branku, která nebyla nakonec uznána. Domácí se pokoušeli o zkorigování výsledku, největší šanci měli v 55. minutě, ale hravička domácího hráče skončila těsně vedle branky. V 65. minutě bylo rozhodnuto, po chytře rozehrané standardce Rosenkranze se před domácím brankářem ocitl Rada, jeho zblokovanou střelu dorazil do sítě Martin Janouš. V 76. minutě vyrazil Geissler střelu domácích nad branku. Hosté kontrovali a v 78. minutě po přihrávce Rosenkranze těsně minul Rada domácí branku.