2. kolo: Králův Dvůr B - FK Lety 8:4 (6:2)

30.08.2009 00:00 Králův Dvůr B - FK Lety 8:4 (6:2) branky: Václav Friš, Rosenkranz, Jůna, Jablonský
Domácí tým posílený šesti hráči z kádru třetiligového áčka ukázal v plné nahotě tragickou defenzívu letovské jedenáctky. Domácí od prvních minut předváděli fotbal plný rychlosti, narážeček a jednoduchosti. Domácí šli v 5. minutě do vedení a v 9. minutě již vedli o dvě branky. Hosté se postupně probudili a v 13. minutě dlouhý míč, který vyslal Václav Friš, skončil za zády domácího brankáře - 2:1. O 2 minuty později mohl vyrovnat Jůna, ale prováhal svoji šanci. Domácí z protiútoku po školácké chybě Nádra zvýšili na 3:1. Do 30. minuty nastříleli výborně hrající domácí další tři góly. Hosté upravili hrozivé skóre v 33. minutě Rosenkranzem z penalty za faul na Turka.
Druhý poločas zahájili hosté náporem a v 48. minutě snížil Jůna hlavou na 6:3. Místo toho, aby se hosté pokusili ještě zkorigovat výsledek utkání, přišly další hrubé chyby Hajdy a Nádra, které domácí nemilosrdně potreslali. Skóre uzavřel v 80. minutě Jablonský.