2. kolo: FK Lety - Spartak Rožmitál 2:3 (2:1)

27.08.2007 00:00 FK Lety - Rožmitál 2:3 (2:1) branky: Zdanovec, Plánička
Letovští fotbalisté zaplatili nováčkovskou daň. Soupeř v čele s exligistou Jaroslavem Maškem si od počátku vypracoval převahu. Domácí byli zpočátku zaskočeni pohybem a nasazením hostů. Hosté nastřelili v 9. minutě tyč domácí
branky a domácí od pohromy několikrát zachránil brankář Strnad. První vážnou akci domácích zakončil v 16. minutě přesnou střelou Zdanovec - 1:0. Hosté pokračovali v náporu a další šance hostů likvidoval jak na běžícím pásu
domácí Strnad. Podle hesla "nedáš - dostaneš" podnikli domácí v 26. minutě protiútok, který zakončil křižnou střelou Plánička - 2:0. Ani poté hosté nerezignovali a měli stálou převahu. V 41. minutě se rozestoupila domácí
obrana a kolmici hostů zakončil Mašek - 2:1. Gól do šatny ovlivnil průběh 2. poločasu. Hosté po přestávce pokračovali v náporu a v 54. minutě po další hrubce domácí obrany vyrovnali po rohovém kopu na 2:2. Od této chvíle se hra vyrovnala a hrál se pohledný fotbal. V 81. minutě byl po faulu vyloučen domácí Kabrna. V 84. minutě postupoval sám na hostující branku Plánička, ale byl v pokutovém území podražen, ale píšťalka sudího zůstala němá. Když
se zdálo, že dojde na dělbu bodů, chyboval v 92. minutě domácí Zýka a hostující útočník postupoval sám na branku domácích. Brankář Strnad míč vyrazil, ale hostující hráč přes něj přepadl a k překvapení všech byla nařízena penalta, kterou proměnil hostující Mašek - 2:3. Domácí vypili kalich hořkosti až do dna.