2. kolo A-tým SK Chlumec - FK Lety 2:1 (1:1)

05.09.2016 06:27

2. kolo SK Chlumec - FK Lety 2:1 (1:1) Turek

 

Sestava: Sňozík - Rosenkranz, Turek, Kustoš, Jiří Kischer - Čermák, Šmerda (55. Jablonský), Cipra, Poslední (81. Dominik Kischer) - Císař (63. Růžička), Baubín

 

Domácí udělili hostům lekci z bojovnosti a produktivity! Hosté mohli jít do vedení ve 3. minutě, kdy střílený centr Posleního skončil na břevně domácí branky. V 18. minutě šli hosté do vedení, Šmerdou prudce střílenou standardku hlavičkoval do sítě Turek - 0:1. O pět minut později již bylo vyrovnáno, rychle vhozený aut a přízemní centr dorazil do sítě domácí Veselý - 1:1. Největší šanci prvního poločasu spálil Císař, v 26. minutě unikl domácí obraně, ale jeho střela těsně minula domácí branku!

Druhý poločas zahájili hosté bohorovným klidem a domácí je potrestali. V 51. minutě se nechal Kustoš v pokutovém území obejít a prudkou přihraávku dorazil skluzem do sítě opět domácí Veselý - 2:1. Hosté se následně zvýšili svou aktivitu, ale nadšeně bojující domácí své vítězství již uhájili i za cenou dvou nastřelených rukou v pokutovém území a polehávání po trávníku v posledních desti minutách, kdy jim došly síly.. Hosté se přesvědčili, že s takovou bojovností a nasazením nelze porazit ani fotbalově horšího soupěře.