2. kolo A-tým SK Chlumec - FK Lety 0:1 (0:1)

03.09.2017 07:00

2. kolo SK Chlumec - FK Lety 0:1 (0:1) Dominik Kischer

Sestava: Sňozík - Josef Baubín, Kustoš, Pospíšil, Rosenkranz - Šmerda (59. Štěpán), Cipra, Jarolím, Marek Baubín - Dominik Kischer, Jiří Kischer

Hosté si odvážejí cenné tři body za disciplinovaný a bojovný výkon. Domácí měli první šanci v 5. minutě, kdy si na kolmý pas za obranu naběhl domácí útočník a sám proti Sňozíkovi neuspěl, míč skončil vedle branky. Ve 20. minutě napřáhl po odraženém míči Jarolím, ale míč se nevešel mezi tyče. Hosté se ujali vedení ve 33. minutě, kdy na centr Josefa Baubína si naběhl Dominik Kischer a hlavou skóroval - 0:1. Minutu nato se mohli radovat domácí, v pokutovém území se ocitl nepokrytý domácí hráč, jeho střela však skončila těsně nad brankou. Podobná situace se zopakovala o pět minut později, kdy umístěná technická střela těsně minula tyč. Domácí se po přestávce snažili vyrovnat, v 48. minutě našla přízemní přihrávka domácího útočníka v pokutovém území, který okamžitě vystřelil a jeho prudká přízemní střela jen těsně minula brankovou konstrukci. V 55. minutě vystřelil Cipra z 20 metrů, brankář domácích jeho pokus jen s námahou vyrazil. Další střela domácích v 69. minutě ohrozila branku hostů, Sňozík i tentokrát měl dobře postavené tyče, míč skončil těsně vedle. Domácí poté otevřeli hru, což byla voda na mlýn hostujícího týmu, který si mezi 78. a 89. minutou vypracoval čtyři gólovky, ale štěstí tentokrát bylo na straně domácích. Standardku Jarolíma vyrazil domácí brankář na roh, jeho další dva průniky skončily těsně vedle a nad brankou. Poslední šanci zápasu měl Jiří Kischer v 89. minutě, ale domácí brankář včasným vyběhnutím srazil jeho dorážku na roh.