2. kolo A-tým: FK Lety - Měchenice 3:1 (1:0)

31.08.2008 00:00 FK Lety - Měchenice 3:1 (1:0) branky: 2x Šturma, 1x Nádr
Domácí potvrdili vítězství z prvního kola a jsou bez ztráty bodu v popředí tabulky. Utkání bylo v prvních minutách vyrovnané. Po prvních dvaceti minutách získali domácí převahu a zatlačili hosty na jejich polovinu. Velkou šanci domácích neproměnil Janouš, jehož vychytal v 24. minutě hostující brankář. Převaha domácích byla korunována v 36. minutě, kdy se prosadil před brankou hostů Šturma - 1:0.
Druhý poločas začal náporem domácích a v 46. minutě Janouš nastřelil břevno hostující branky. Hosté se zatáhli na svou polovinu a snažili se odolávat náporu domácích. V 69. minutě zvýšil vedení domácích hlavou opětovně Šturma - 2:0. Domácí se uspokojili a hosté vystrčili růžky. V 74. minutě se ocitl sám útočník hostů před domácím brankářem Strnadem, ale prováhal svoji šanci. V 78. minutě hosté snížili po standardní situaci, kdy střela po teči jednoho z domácích obránců změnila směr a skončila v domácí brance - 2:1. Hosté ožili a pokusili se vyrovnat. Skóre se měnilo v 84. minutě, kdy prudkou střelou zpoza pokutového území uklidnil domácí Nádr - 3:1.