19. kolo: FK Lety - Nečín 2:0 (1:0)

04.05.2008 00:00 FK Lety - Nečín 2:0 (1:0) branky: Kratochvíl, Kabrna
Utkání plné emocí rozhodli pro sebe bojovnější domácí. Od počátku se hrál svižný fotbal. Domácí šli do vedení v 7. minutě po pohotové střele Kratochvíla. Domácí mohli zvýšit v 24. minutě a v 32. minutě, vždy se do šance dostal Zdanovec, ale hostující brankář bravurně obě šance zlikvidoval.
Druhý poločas začal náporem hostů, ale žádná šance se z jejich převahy neurodila. v 58. minutě byl po druhé žluté vyloučen domácí Kischer. Hosté hráli přesilovku, ale domácí se nenechali zatlačit do defenzívy. Podnikali protiútoky do otevřené obrany hostů. Z jednoho takto vedeného protiútoku zvýšil v 64. minutě na 2:0 křižnou střelou Kabrna . Hosté se snažili pronikat před branku domácích, ale dobře hrající domácí obrana se nenechala zaskočit. V 83. minutě výborně vyrazil domácí Štěpán trestný kop a zbytek utkání se odehrál v klidu.