19. kolo: FK Lety - Marila Votice 4:2 (2:2)

28.04.2012 00:00 V hrozném vedru vydřené 3 body. Branky: 3x Sklenář, 1x Čermák Sestava: Geissler - Tlustý, Neubauer, Císař(45.Pulec), Šimmer - Janouš, Kustoš, Skučko(30. Janich), Čermák - Sklenář, Štěrba (65. Kult)

Do utkání jsme vstupovali s obrovským respektem k hostům, které jsme v 5 vzájemných utkáních nikdy neporazili. První poločas z naší strany byl plný velké nervozity a spousty nepřesností. Po nějakých 20 minutách se naši kluci otrkali a začali dobře kombinovat na polovině hostů. Po krásném uvolnění Sklenáře a ještě po hezčí přihrávce dával Čermák na 1:0. O několik minut později na sebe nechal Sklenář udělat faul a Kustoše výborně zahraný trestný kop usmístil do sítě Sklenář 2:0. Kluci si mysleli, že už se nic stát nemůže a přišla naše černá dvouminutovka a bylo po individuálních chybách srovnáno 2:2. O poločase jsem udělal pár změn a můžu říct, že to přineslo ovoce. Hostům docházely síly a celý druhý poločas hráli už jen na své polovině a urputně se bránili výsledek 2:2. Zbývalo asi 20 minut do konce utkání a my zariskovali a poslali na hřiště třetího útočníka, protože jsme chtěli vyhrát. Jenže jak Pulec tak i Kult, před brankářem zklamali a svou šanci zahodili. Po rychlém úniku Sklenáře se ale skore měnilo a to v náš prospěch na 3:2. Posledních 5 minut už se o nic nehrálo a opět Sklenář z hranice vápna zvyšoval na 4:2.