19. kolo: FK Lety - Hostomice 4:0 (0:0)

28.04.2013 00:00 FK Lety - Hostomice 4:0 (0:0) Kalivoda, Jablonský, Kolman, Zýka

Sestava: Štěpán - Philipp, Martin Janouš, Šmerda, Zýka - Turek, Kratochvíl (66. Bezděk), Kolman, Rada (80. Jakub Janouš) - Jablonský (88. Janich), Kalivoda

Kvalitní a pohledné utkání z obou stran. Od prvních minut nasadily oba týmy svižné tempo. Domácí zahájili náporem, Jablonský v 5. minutě unikl, ale byl v poslední chvíli dostižen a zblokován. Další příležitost skončila v 9. minutě po kombinaci Jablonský, Rada střelou, která skončila těsně vedle hostující branky. Mezi 22. a 29. minutou zatlačili domácí hosty do defenzivy, ale všechny pokusy hosté s námahou odvrátili. V 39. minutě po sérii dlouhých autů a rohů hlavičkovali hosté do tyče domácí branky. Po přestávce si vypracoval tutovku Jablonský, ale na poslední chvíli se rozhodl pro přihrávku, která byla zblokována. V 56. minutě po dlouhém autu Rady vyhrál v pokutovém území hlavičkový souboj Turek a míč po střele Kalivody skončil v horním růžku branky hostů - 1:0. V 61. minutě vystřelil odražený míč zpoza pokutového území Kratochvíl, ale hostující brankář jeho střelu stačil vyrazil. Hosté nerezignovali a v 64. minutě skončila po křižném centru hlavička na břevně domácí branky a dorážka skončila těsně nad. O čtyři minuty později přišlo rozhodnutí, Kalivoda vyhrál u půlící čáry hlavičkový souboj, míče se zmocnil Kolman a obešel vše, co mu stálo v cestě - 2:0. V 72. minutě přidali domácí třetí branku, scénář byl podobný, Kalivoda vyhrál hlavičku a Jablonský zakončil své sólo střelou k tyči - 3:0. O minutu později dokonali domácí zkázu hostů, střelu Kolmana vyrazil hostující brankář na tyč a Zýka pohodlně dorazil míč do sítě - 4:0. V 84. minutě mohl ještě zvýšit Kalivoda, ale jeho střelu vyrazil hostující brankář. Hosté si v závěru vypracovali dvě příležitosti, v 87. minutě skončila hlavička na tyči domácí branky a o tři minuty později míč po střele minul domácí branku.