19. kolo: FK Lety - Hostomice 2:7 (2:4)

29.04.2012 00:00 FK Lety - Hostomice 2:7 (2:4) Rada, O.Fojt

Sestava: Geissler - Koudela, Váňa, Rada, Rosenkranz - Onderka (69. Sklenář), Hajda (79. Skučko), Nesrovnal, Čermák - Martin Jambor, Ondřej Fojt (73. Richard Demjanenko)

Bez pěti hráčů základní sestavy byli domácí bez šance! Hosté vstřelili nezkušeným domácím, kteří nastoupili s dvěma dorostenci v základu, do 19. minuty čtyři branky a prakticky bylo po utkání. Domácí se pokusili o zkorigování skóre a v 33. minutě snížili Radou. V 37. minutě vstřelil druhou branku domácích Ondřej Fojt a jiskřička naděje byla na světě. V 41. minutě netrefil branků hostů v šanci Koudela.
Druhý poločas začali domácí náporem. O výsledku rozhodla 51. minuta, kdy domácí při standardce špatně rozehráli a hosté udeřili do otevřené obrany - 2:5. Zbytek utkání se již dohrával jen z povinnosti a hosté v něm vstřelili i v 10 hráčích další dvě branky, čímž dovršili debakl nezkušeného týmu domácích.