19. kolo A-tým FK Lety - Sokol Kosoř 3:1 (0:1)

30.04.2017 05:53

19. kolo FK Lety - Sokol Kosoř 3:1 (0:1) 2x Čermák, 1x Jarolím

Sestava: Sňozík - Rosenkranz, Šmerda, Cipra, Marek Baubín - Poslední (89. Štěpán), Kratochvíl, Jarolím, Jiří Kischer (80. Janich) - Čermák, Turek (19. Růžička)

Nasazení a bojovnost u domácího týmu předčila v 2. půli chvílemi profesorskou hru hostů. Hosté byli od počátku aktivnější a v 9. minutě po rohu hlavičkoval nekrytý hráč hostů nad branku. V 19. minutě zahrozil Jarolím z přímého kopu, jeho střela skončila těsně nad horním růžkem branky hostů. Za pět minut se dostal záložník hostů do pokutového území, jeho střelu vyrazil Sňozík na roh. V 29. minutě vyrazil Sňozík prudkou střelu na roh, kdy útočník hostů na něj postupoval z úhlu sám. Hosté zahrozili v 31. minutě, záložník si náběhl za obranu domácích a následná střela skončila nad brankou. Domácí ohrozili branku hostů v 38. minutě, centr po standardce Jarolíma nestačil z bezprostřední blízkosti dorazit míč do branky Růžička. V 41. minutě se hosté dostali po kombinaci v pokutovém území před Sňozíka, kde osamocený hráč nezaváhal a hosté šli do vedení. Po přestávce měli v 60. minutě první šanci hosté, hlavička po centru skončila mimo tyče. Tři minuty na to prudce vystřelil hráč hostů, ale Sňozík jeho střelu kryl. Za domácí vyrovnal v 67. minutě Jarolím z přímého kopu, kdy střelou z více než 20 metrů na zadní tyč nachytal brankáře hostů - 1:1. V 78. minutě přehazoval z dálky Jiří Kischer vyběhnuvšího brankáře hostů, jeho střela ale přeletěla i břevno branky. V 84. minutě si naběhl na centr Rosenkranze aktivně hrající Čermák a hlavičkou nedal brankáři hostů šanci - 2:1. Hosté mohli vyrovnat v 87. minutě, na centrovaný míč si naběhl útočník hostů, jeho hlavička šla těsně nad břevno. Za domácí uzavřel skóre v nastaveném čase Čermák, jenž po pasu Jarolíma unikl obraně hostů a své sólo zakončil gólem - 3:1. Domácí podali proti favorizovanému druhému týmu tabulky nejlepší výkon jara.