19. kolo A-tým FK Lety - Podlesí 5:0 (4:0)

27.04.2014 13:35

FK Lety - Podlesí 5:0 (4:0) Kratochvíl, Jablonský, Kalivoda, Janouš, Kolman

 

Sestava: Štěpán - Šmerda (56. Černý), Janouš, Korbelář, Rosenkranz, Turek (65. Kischer), Kratochvíl (75. Štěrba), Boubín - Kalivoda, Jablonský (61. Paleta)


Domácí zlomili odpor soupeře v úvodních minutách a pak už jen navyšovali svůj náskok. Ve 2. minutě vstřelil po rohu nádherný gól Kratochvíl, jeho levačka se trefila přímo do šibenice - 1:0. O dvě minuty později zachytil Jablonský špatnou rozehrávku hostí a přehodil vybíhajícího brankáře - 2:0. V 7. minutě vystřelil z 20 metrů Boubín, brankář hostí jeho pokus vyrazil na roh. V 10. minutě unikli z rychlého protiútoku hosté, ale střelu z hranice pokutového území Štěpán kryl. V 26. minutě ocentroval Boubín, k odraženému míči se dostal Kalivoda a přesnou přízemní střelou zvýšil na 3:0. O čtyři minuty později chytil Štěpán střelu ze standardky. V 31. minutě se dostal Kalivoda ke střele z úhlu, jeho pokus poskakující na brankové čáře vykopl obránce hostů. O minutu později to bylo již 4:0, na centr Jablonského vyskočil nejvýše Janouš a hlavou skóroval. V 35. minutě se dostal míč po kombinaci Kalivody s Turkem ke Šmerdovi, jehož střela minula branku hostů.
Druhý poločas se dohrával jen z povinnosti, za zmínku stojí sólo Kolmana v 62. minutě, který obešel tři soupeře, ale jeho pokus skončil těsně vedle branky hostů. V 67. minutě se uvolnil Kalivoda, ale jeho střelu z bezprostřední vzdálenosti vyrazil nohou hostující brankář. Hosté se pokoušeli o zkorigování nepříznivého výsledku a v 73. minutě po centru orazítkovali tyč domácí branky. Závěr utkání v průtrži mračen okořenil po centru Palety Kolman, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 5:0.