19. kolo A-tým FK Lety - FC 05 Zavidov 0:1 (0:0)

30.03.2015 06:19

19. kolo FK Lety - FC 05 Zavidov 0:1 (0:0)

 

Sestava: Vácha - Šmerda (24. Kustoš), Martin Janouš, Korbelář, Rosenkranz - Kolman, Kratochvíl, Cipra, Poslední (62. Štěrba) - Kalivoda, Jiří Kischer

 

Hosté od prvních zaskočili domácí otevřenou a odvážnou hrou. Ve 3. minutě vyrazil Vácha, odbívající si premiéru v letovském dresu, střelu z 25 metrů na roh. O čtyři minuty později se dostali hosté do přečíslení, ale na poslední chvíli uhasil šanci Korbelář. Ve 12. minutě hosté opětovně zahrozili, vyběhnuvší Vácha vyrazil sólo hostů a dorážka skončila nad brankou domácích. V 16. minutě skončila hlavička po rohovém kopu hostů na břevně domácí branky. O minutu později vychytal Vácha dorážku do již odkryté branky. Domácí se pomalu vzpamatovávali z náporu hostů a postupně se začali objevovat před brankou hostů. V 34. minutě nezpracoval Kalivoda centrovaný míč v pokutovém území hostů. O dvě minuty později minul Kalivoda prudký centr před brankou hostů. V 42. minutě pronikl po křídle Kolman, jeho centr doputoval k Poslednímu, ale jeho střela minula pravý horní roh branky hostů.

Ihned po přestávce šli hosté do vedení, v 46. minutě se dlouhý výkop hostujícího brankáře odrazil od hlavičkující Kolmana k nabíhajícímu hráči hostů, který prudkou střelou z 10 metrů skóroval - 0:1. Hosté si poté hlídali svůj náskok, v 65. minutě mohli zvýšit, ale střela minula domácí branku. Domácí mohli vyrovnat v 84. minutě, kdy hlavičku Korbeláře vyrazil hostující brankář na roh a v 86. minutě se hostující brankář opětovně vytáhl, kdy chytil dorážku z bezprostřední blízkosti.