18. kolo: Holubice - FK Lety 1:0 (1:0)

23.04.2006 00:00 Holubice - FK Lety 1:0 (1:0)
V utkání, kde nerozhodla převaha v poli, ale efektivita před brankou soupeře. V dešti hosté začali utkání náporem a hned v 2. minutě minul opuštěnou branku domácích Drašnar. V 5. minutě zahrozil z přímého kopu Karpiv, ale brankář domácích byl na místě. Domácí opláceli a do 10. minuty si vypracovali 2 slibné akce. V 17. minutě špatně odkopl míč od vlastní branky Synek a karpiv "dílo zkázy" dokonal tím, že si nastřelil ruku ve vlastním pokutovém území. Domácí se z nařízené penalty ujali vedení - 1:0. v 28. minutě nastřelil Drašnar tyč domácí branky. Hra pokračovala ve svižném tempu a se přelévala od jedné branky ke druhé.
Do druhého poločasu udělali hosté 2 změny a přišpendlili domácí na jejich polovinu. Přišly i slibné šance, největší z nich spálil Kischer v 74. minutě, kdy minul z malého "vápna" branku domácích. V podledních deseti minutách se domácí vymanili z náporu a v 86. minutě nastřelili tyč branky hostů. Bohužel výsledek neurčuje převaha v poli a držení míče na svých kopačkách, ale vstřelené branky a v této herní činnosti již potřetí Letovští selhali.