18. kolo B-tým: Roztoky - FK Lety 4:0 (1:0)

26.04.2009 00:00 Asi nejhůře zvládnutý zápas našeho béčka mohl potěšit jen soupeře. Přesný opak zápasu s Dobrovízem. Bez bojovnosti a chuti si zahrát asi na nejhorším hřišti v soutěži. Sestava B-týmu: Štěpán - Miška(70.min.Navrátil), Kapoun, Škrleta, Císař - Mička(55.min. Váňa), Hudeček, Demjanenko M., Čermák - Kučera, Šindelář

Z neplnění taktických pokynů se zrodil první gól. Domácí vycítili šanci a dostali se do hry, naopak hosté byli zaskočeni. Vázla kombinace a nepřesné přihrávky na kopačky soupeře dělali jen problémy hostující obraně. Nicméně i přes to se Béčko kostalo k nekolika šancím, ale bez potřebné přesnosti. Největší šanci měl Škrleta. Po rohovém kopu trefil hlavou centrovaný míč, ale mířil mimo.
Druhý poločas nezačal dobře pro hosty a asi po 5. minutách to bylo o dva góly pro domácí víc. Oba goly padli téměř z malého vápna po nedůrazném bránění. Hosté dokázali odpovědět jen sérií standartních situací.Po jedné trefil Demjanenko břevno. Vyloženou šanci měl Kučera, ale neproměnil. Domácí se ještě v závěru trefili jednou a tak b-tým odjel s pěkným přídělem.