18. kolo A-tým TJ Spartak Rožmitál p. Třemšínem - FK Lety 1:5 (1:2)

22.04.2018 07:22

18. kolo TJ Spartak Rožmitál p. Třemšínem - FK Lety 1:5 (1:2) 2x Čermák, 1x Turek, Chalupa, Jarolím

Sestava: Sňozík - Rosenkranz, Pospíšil, Josef Baubín, Marek Baubín - Šmerda (86. Janich), Kratochvíl, Jarolím, Turek - Chalupa (86. Bíl), Čermák (86. Koníček)

Velmi dobrý výkon ze strany hostů = na jaře plný bodový zisk venku. Po úvodní čtvrthodině udeřili v 19. minutě hosté. Jarolím našel svým centrem Turka, který sám před domácím brankářem hlavou nezaváhal - 0:1. O pět minut později se dostal v pokutovém území ke střele Chalupa, jeho křižnou střelu dorazil do sítě Čermák - 0:2. Nápor hostů pokračoval, v 29. minutě Jarolímova střela z přímého kopu těsně přeletěla domácí branku. Deset minut nato se po přesné kombinaci uvolnil Jarolím v pokutovém území, ale jeho střela šla těsně nad břevno. Domácí měli první gólovku v 40. minutě na centr za obranu si naběhl domácí útočník, ale Sňozík jeho prudkou střelu reflexivním zákrokem vyrazil míč na roh! V poslední minutě snížili domácí na 1:2, trestný kop zakroutil přes zeď domácí Straka přímo do šibenice. Gól do šatny domácí nabudil a po přestávce se snažili o vyrovnání. Vypracovali si tři šance, jedna z nich byla tutová. V 53. minutě se dostal před Sňozíka domácí útočník, ale jeho prudká střela skončila o pár centimetrů nad břevnem. Všem pokusům domácích o zvrat vzal vítr z plachet Chalupa, který v 59. minutě z voleje překonal domácího brankáře - 1:3. Sedm minut nato pronikl do pokutového území domácích Jarolím, jeho střelu z úhlu stačil domácí brankář vyrazit na roh. Domácí mohli snížit deset minut před koncem, ale domácí útočník opět těsně přestřelil. Vzápětí z protiútoku nastřelil Čermák tyč a dorážka Chalupy šla nad. V 85. minutě uvolnil Šmerda Jarolíma, který sám před domácím gólmanem nezaváhal - 1:4. Definitivní podobu výsledku dal chvíli nato hlavou Čermák - 1:5. Domácí ještě mohli v závěru zkorigovat výsledek, ale domácí útočník, který se ocitl sám přes Sňozíkem, přestřelil.