18. kolo A-tým AFK Loděnice - FK Lety 2:1 (2:1)

23.04.2017 11:28

18. kolo AFK Loděnice - FK Lety 2:1 (2:1) Kratochvíl

 

Sestava: Sňozík - Rosenkranz, Turek, Josef Baubín, Marek Baubín - Poslední, Kratochvíl, Jarolím, Jiří Kischer (66. Růžička) - Nejepsa, Čermák

 

Utkání by spíš slušela remíza, ale chyby v obraně hostů rozhodly do přestávky. Domácí se ujali vedení ve 2. minutě, kdy dlouhý míč za obranu nezachytila obrana hostů a domácí se pohodlně ujali vedení. Hosté se poté vzpamatovali a snažili se vyrovnat. V 23. minutě vnikl do pokutového území Nejepsa, jeho prudký centr domácí brankář vyrazil před sebe, odkud jej Jiří Kischer nahrával před opuštěnou branku, ale žádný hráč hostů jej nedopravil do sítě. O tři minuty později vystřelil Poslední, ale míč minul branku domácích. V 27. minutě se po kombinaci dostali domácí do pokutového území, střela z 10 metrů skončila na břevně! O čtyři minuty dále zahrávali domácí standardku, prudký přízemní centr chytil před dobíhajícími hráči Sňozík. V 35. minutě unikl domácí obraně Nejepsa, obešel vybíhajícího brankáře, ale nezakončil! Tři minuty na to, vyrovnal po závaru před domácí brankou z bezprostřední blízkosti důrazný Kratochvíl - 1:1. V 39. minutě zblokoval střelu domácích z několika metrů Josef Baubín. V 45. minutě se domácí ujali vedení, kdy po další zbytečné ztrátě se domácí dostali k rychlému protiútoku a domáci záložník z více než 20 metrů trefil horní roh branky.
V 47. minutě zachytil Nejepsa malou domů, našel Jarolíma, jehož střelu vyrazil domácí brankář. Domácí mohli zvýšit v 66. minutě, kdy na centr do pokutového území si naběhl domácí útočník, ale jeho hlavička těsně minula branku. O tři minuty později vykopl Josef Baubín nebezpečný míč mířící do sítě. V 70. minuty unikl Nejepsa, ale jeho střela byla zblokována. Domácí se mohli radovat po rohu v 78. minutě, Marek Baubín nakonec odklidil míč před brankovou čarou do bezpečí. V 80. minutě byl faulován v pokutovém území domácích Čermák, ale píšťalka nepřesného rozhodčího zůstala němá. V 85. minutě spálil tutovku střídající Růžička, jeho střela těsně minula tyč domácí branky. O dvě minuty odmítl vyrovnání Turek, jež se dostal před domácího brankáře, jeho slabou střelu stačil chytit domácí brankář.