17. kolo starší žáci SK Dolní Břežany - FK Lety 7:1 (3:0)

12.04.2015 18:49

První poločas jsme byli vyrovnaným soupeřem a dostali jsme se do hodně gólových šancí. Ovšem ve finální fázi jsme byli nepřesní. Domácí byli od začátku utkání aktivnější a více kontrolovali hru, my jsme se pokoušeli uspět po protiútocích a často jsme mohli skórovat. Šanci jsme měli i z rohových kopů, ale hlavičky šli těsně vedle anebo nad bránu. V 10 minutě po krásném úniku nastřelil Hrdlička břevno. V 16. minutě šli domácí do vedení, když domácí útočník vystřelil ve velkém vápně. Chvíli po obdržené brance jsme mohli odpovědět vyrovnávací brankou. Brankář vyrazil míč přímo na nohu Holého, ale ten mířil z blízkosti nepřesně. Následně po dvou individuálních chybách jsme do poločasu obdrželi další dva góly. Nám nebylo přáno vstřelit v první půli branku,  i když šancí bylo až překvapivě mnoho.

Druhou půli jsme začali bez zájmu a bez snahy ještě něco s výsledkem udělat. Po obdržené brance naše obrana rezignovala a dopřála domácím střelnici a ti zápas pohodlně dohráli. Po standartní situaci, kterou zahrával Tenkrát, jsme vstřelili alespoň jeden gól. Nacentrovaný pas našel přesně za obranou Holého, který se nebál střetu s gólmanem a míč propasíroval do brány. 

Nechuť hrát některých hráčů byla trapná a dosti zarážející. Dnešní výkon byl špatný, ale pochválit si zaslouží mladší žáci, kteří se dnes vyrovnali soupeři, který byl o několik let starší.

Branka: Holý