17. kolo: FK Lety - Praskolesy 6:2 (3:0)

17.04.2011 00:00 FK Lety - Praskolesy 6:2 (3:0) 2x Rada, Jůna, 1x Turek, Kratochvíl
Do 20. minuty vyrovnané utkání, poté hra kočky s myší. Hosté mohli jít do vedení v 16. minutě, kdy neproměnili sólový únik. V 18. minutě nastřelil domácí Rada břevno hostující branky. V 27. minutě se poprvé měnilo skóre, domácí se ujali vedení po Jůnově přízemní střele zpoza pokutového území. V 31. minutě to bylo již 2:0, kdy Rada zblízka zvýšil náskok, v 34. minutě podobný kousek zopakoval.
Druhý poločas byl festivalem zahozených šancí, domácí se několikrát ocitli před brankářem hostí a jen střelecká nemohoucnost zabránila v navýšení skóre. Hosté v 54. minutě z ojedinělého protiútoku po chybě Bezděka snížili na 3:1. Domácí přidali a výsledkem byla čtvrtá branka v síti hostů po střele Turka. Poté byl vyloučen domácí Rada za nesportovní chování a hosté z trestného kopu snížili na rozdíl dvou branek. Domácí i v 10 hráčích stačili do konce vstřelit ještě dva góly Kratochvílem a Jůnou a napravit zbytečnou ztrátu bodů z utkání se Zdicemi.