17. kolo FK Lety - Mníšek 0:0

13.04.2014 00:00

Komplex Mníšek pokračuje! Letovští naposledy porazili Mníšek na podzim 2011 a od té doby jen samé porážky a nyní remíza.

Sestava: Štěpán - Šmerda, Rosenkranz, Janouš, Boubín - Turek, Kratochvíl, Kolman, Černý (65. Kischer) - Kalivoda, Jablonský (89. Paleta)

Komplex Mníšek pokračuje! Letovští naposledy porazili Mníšek na podzim 2011 a od té doby jen samé porážky a nyní remíza. Mníšek začal aktivněji, kombinoval a zatlačil domácí na jejich polovinu. Domácí se utápěli v nepřesnostech a nebyli schopni založit kloudnou akci. První střela na hostující branku šla v 11. minutě, ale pokus Černého skončil nad. Hosté byli nadále aktivnější, v 21. minutě se pokusili přehodit Štěpána, ale ten byl pozorný. Podobná situace se opakovala na druhé straně, ale pokus Turka zlikvidoval pozorný brankář hostů. Hosté se dostali do vážnější příležitosti v 34. minutě, ale Turek přihrávku za obranu na poslední chvíli odvrátil. V 43. minutě mohli jít domácí do vedení, po rohu Šmerdy hlavičkoval Turek do břevna branky hostů.
Po přestávce byli aktivnější domácí, ale hosté pečlivě bránili. V 57. minutě nebezpečný centr vyrazil brankář hostů do bezpečí. O minutu později se zrodila situace, kdy postupoval mníšecký útočník na jediného obránce domácích, ale jeho pokus skončil vedle domácí branky. V 62. minutě zahrávali hosté prakticky z hranice pokutového území standardku, ale míč skončil na zdi domácích. V 64. minutě zahrál Černý prudký centr, míč v posledním okamžiku vykopl nohou mníšecký brankář. O tři minuty později vyrazil Štěpán nepříjemnou střelu hostí na roh. V 70. minutě po přihrávce za obranu skončil míč nad brankou domácích. V 74. minutě se dostali domácí po rychlém protiútoku do šance, přihrávka Turka našla Jablonského, ale jeho střelu z úhlu vyrazil nohou brankář hostí. Velkou příležitost měli domácí v 80. minutě míč po centru Kischera se dostal na kopačku Šmerdy, jeho střelu s námahou vyrazil brankář hostů. Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.