17. kolo: FK Lety - Jíloviště 1:0 (0:0)

15.04.2012 00:00 FK Lety - Jíloviště 1:0 (0:0) Hajda

Sestava: Friš - Koudela, Bezděk, Rada, Rosenkranz - Turek, Hajda (78. Háva, 86. Skučko), Váňa, Jablonský, Zýka - Dynybil

Letovské překvapení na úkor favorita! Za stálého deště díky nasazení, bojovnosti a disciplíně získal outsider tři body. Favorizovaní hosté si přijeli pro tři body a od počátku získali herní převahu. V 5. minutě po rohovém kopu hlavičkoval hostující Bezpalec těsně vedle. Další šance se zrodila v 21. minutě, kdy střelu hostů z hranice pokutového území nadvakrát zlikvidoval Friš. V 33. minutě proletěl prudký centr kolem branky domácích, ale žádný z hostujících hráčů na míč nedosáhl. O minutu později si domácí po rychlé narážečce vypracovali tutovku, ale střelu Jablonského z 11 metrů vyrazil Vahala. Mezi 35. a 38. minutou zahrozili hosté několika centry, ale bez úspěchu. V 39. minutě unikl domácí Dynybil, ale v poslední chvíli mu míč ukopl Bezpalec. V 42. minutě vystřelil domácí Zýka, ale míč minul branku.
Druhý poločas měl podobný průběh jako první, hosté útočili, domácí disciplinovaně bránili a podnikali brejky. V 59. minutě prolétl míč po rohu podél celé branky, ale nikdo z hostů nestačil dorazit. V 69. minutě šli domácí do vedení, precizně zahranou standardku Rady dorazil hlavou do branky nabíhající Hajda. Hosté vrhli všechny síly do útoku a v 76. minutě dvakrát vykopával míč z brankové čáry výborně hrající Rada. V 78. minutě zahrozil domácí Rosenkranz, ale jeho střelu chytil Vahala. Mezi 79. a 81. minutou hosté několikrát vyrobili závar před domácí brankou, ale bezúspěšně. V 84. minutě hlavičkoval hostující útočník z několika metrů těsně nad branku. V 85. minutě měl obrovskou šanci domácí Háva, ale svůj únik ležérně zahodil. Hosté nastřelili ještě z bezprostřední blízkosti v 89. minutě tyč domácí branky. Domácí podali heroický výkon a zvítězili nad favoritem a lídrem soutěže.