17. kolo dorost FK Lety - TJ Červený Újezd 0:3 (0:1)

31.05.2018 10:33

Sestava: Chvátal Petr - Kubata (87. Vejvoda), Calda (78. Vyleta), Květoň, Veselý - Krtek (84. Uksa), Koníček, Babiak - Hrdlička (64. Strnad), Plass (59. Kalvoda), Přib (80. Chvátal Marek).

Zápas o horní příčky lépe zvládli hosté a zaslouženě vyhráli.

Utkání začalo ve vysokém tempu s převahou hostů v držení míče. Ve 20. minutě hosté nacentrovali míč z pravé strany na kapitána hostí, který překonal i Chvátala – 0:1. Ve 31. minutě se do obrovské šance dostal Kubata, výborně naběhl na centrovaný míč od Krtka, pohledné akci scházelo pouze přesnější zakončení.

Hosté zvýšili z nenápadné střely ve 48. minutě – 0:2.  V 75. minutě hosté definitivně rozhodli po velké chybě v domácí obraně – 0:3. Domácí dorostenci i přes nepříznivý výsledek zápas odmakali a odbojovali až do úplného závěru.