17. kolo dorost: FK Lety - Sedlec Prčice 1:0 (1:0)

14.04.2012 00:00 Utkání mnoha zahozených šancí a plno nepřesností. Branka: Šimmer Sestava: Geissler - Tlustý, Skučko (46. Pulec), Císař, Šimmer - Janich, Janouš, Kustoš, Čermák (46. Kopřiva, 75. Hejzlar) - Sklenář, Kult (72. Štěrba)

Hosté přijeli pouze v 9 lidech v poli a to už je druhý zápas za sebou, který se nehrál ve 22 hráčích. Asi se to začíná stávat tradicí, ale hostům patří velká pochvala za to, že to nezabalili a hráli do padnutí. Naši kluci vstoupili do utkání, jako by se jim nemohlo nic stát a také to taky tak vypadalo. Prvních 20 minut bylo celkem dobrých, ale poté se náš tým nechal unést hrou a hosté využívali naší otevřené obrany. Ve 27. minutě po rohovém kopu z hranice vápna krásně vystřelil Sklenář, ale trefil pouze břevno a dobíhají Šimmer míč dorazil do odkryté branky. Do poločasu jsme si vytvořili ještě několik slibných šancí, ale útočníci ve finální fázi zklamali. O poločase jsem na kluky trošku zvýšil hlas, ale jak se později ukázalo, asi mě nikdo neposlouchal. O poločase jsem vystřídal stopera a útočníka, kteří nepodávali dobrý výkon, ale na naši hru to nijak pozitivní dopad nemělo. Náš tým si vytvořil s postupem času i několik slibných šancí, ale jako v prvním poločase jsme v zakončení zklamali. Do konce utkání se skóre neměnilo, a tudíž jsme vyhráli pouze 1:0. Doufám, že do následujících zápasů vykročíme lépe jak v útočné tak i defenzivní fázi hry.