17. kolo A-tým Slovan Velvary - FK Lety 3:1 (1:1)

15.03.2015 17:44

17. kolo Slovan Velvary - FK Lety 3:1 (1:1) Jablonský

 

Sestava: Štěpán - Šmerda, Korbelář, Martin Janouš, Rosenkranz - Jakub Janouš, Kratochvíl, Cipra, Kustoš (69. Poslední) - Jablonský, Jiří Kischer (73. Janich)

 

Hosté předvedli sympatický výkon na hřišti vedoucího týmu soutěže. Domácí byli od úvodních minut aktivnbější, ale úvodní tlak nic nepřinesl. Ve 12. minutě nebezpečná střela těsně minula branku hostů. V 17. minutě dorazil z malého vápna domácí útočník do sítě - 1:0. Hosté nerezignovali a aktivní hrou ze zabezpečené obrany vyráželi do rychlých protiútoků. V 33. minutě byl faulován v pokutovém území domácích Jablonský, ale píšťalka rohodčího zůstala němá. O šest minut později zahrozili domácí, ale hosté stačili uklidit míč do zámezí. Hosté vyrovnali v 45. minutě po rychlém protiútoku, kdy zatáhl míč Jakub Janouš až k pokutovému území, kde uvolnil Jablonského, který před domácím brankářem nezaváhal - 1:1.

Po přestávce vsadili domácí na jednu kartu a tou bylo vstřelit vedoucí branku. Hosté zahrozili v 47. minutě, ale míč z kopačky Jakuba Janouše skončil nad brankou domácích. Domácí přišpendlili hosty k jejich pokutovému území, ale žádná velká šance nepřicházela. V 61. minutěš vyrazil Štěpán nepříjemnou střelu z přímého volného kopu. O minutu později přišla hrubka Štěpána, který si vrazil centrovaný míč do vlastní sítě - 2:1. Hosté otevřeli hru a domácí trestali, v 65. minutě unikl domácí hráč a překonal vyběhnuvšího Štěpána - 3:1. Hosté začali hrát vabank, domácí podnikali brejky do otevřené obrany, ale již žádná změna skóre nenastala.