17. kolo A-tým FK Lety - TJ Sokol Daleké Dušníky 1:2 (1:1)

15.04.2018 06:16

17. kolo FK Lety - TJ Sokol Daleké Dušníky 1:2 (1:1) Chalupa

Sestava: Sňozík - Šmerda, Pospíšil, Josef Baubín, Marek Baubín - Dominik Kischer (75. Janich), Kratochvíl, Jarolím, Turek - Chalupa, Nejepsa

Po karetním mariáši se na konci utkání radovali šťastnější hosté. Rozhodčí udělil celkem dvanáct karet, z toho dvě červené. Domácí nasbírali během druhého poločasu šest žlutých karet a jednu červenou. Utkání začalo ve svižném tempu a v 7. minutě šli domácí do vedení po kombinaci, kdy na jejím konci skóroval Chalupa po přihrávce Nejepsy - 1:0. Minutu nato unikl obraně hostů Nejepsa, ale své sólo nedotáhl do konce, před brankářem zaváhal a jeho střelu stačil srazit obránce na roh. Hosté zahrozili poprvé ve 20. minutě, kdy skákavou střelu vyrazil Sňozík před sebe a dorážka skončila nad brankou. O tři minuty později unikl Nejepsa po křídle, jeho prudký centr nedokázal Chalupa dorazit do sítě. V 26. minutě uvolnil Jarolím Turka, který z několika metrů nastřelil břevno branky hostů. Vyrovnání přišlo v 31. minutě, prudkou střelu zpoza vápna vyrazil Sňozík na břevno a dobíhající hráč hostů dorazil míč do branky. Těsně před přestávkou vystřelil Jarolím z více než 20 metrů, brankář hostů vyrazil jeho střelu na roh. Druhý poločas byl rozdroben udělováním karet, na vlastní hru nezbylo moc času. Domácí mohli jít do vedení v 57. minutě po úniku Nejepsy po křídle, ale jeho centr nedokázal nikdo z domácích dopravit do sítě a dorážka Turka těsně minula branku. Hosté se ujali vedení v 68. minutě z nenápadného útoku, míč za obranu odkopl Pospíšil a za přispění hostujícího hráče skončil jeho lob na tyči a následně v brance domácích. Poté vrhli domácí vše do útoku, ale ani jedna z několika šancí neskončila vyrovnáním. Hosté mohli dvakrát navýšit svůj náskok z protiútoků do otevřené obrany, ale ani jednu šanci neproměnili. V 88. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Nejepsa a hostující Houdek za následné vražení do Nejepsy dostal též červenou kartu.