16. kolo dorost TJ Slavoj Čerčany - FK Lety 1:0 (1:0)

09.04.2017 14:48

Do úvodu zápasu jsme vstoupili aktivně a domácí již od samotného začátku bránili ve velkém počtu hráčů. I přes to jsme si dokázali vytvořit několik slibných šancí, které jsme ale nedokázali zužitkovat. V první půlhodině neproměnili svoji šanci Hrdlička, Záhora a ani Moravec. Ve 36. minutě neúmyslně a velice nešťastně zasáhl Edl rukou míč ve vápně a rozhodčí nařídil pokutový kop. Tuto výhodu domácí proměnili. Byla to jediná střela domácích na naši branku v celém zápase.

I když nás obdržená branka rozhodila, zbývalo stále hodně času na otočení výsledku. Jenže domácí ještě více zatáhli svůj obranný blok a nám dělalo obrovské problémy se dostat přes hodně zhuštěný prostor do zakončení. Dnes nás srazila naše nemohoucnost proměnit i ty největší šance, když už byl domácí brankář překonán, tak nám radost překazila konstrukce branky.

Domácí nás předčili v agresivitě, v bojovnosti a větší touze po vítězství.

Zápis o utkání na webu FAČR