16. kolo dorost: T.Rakovník B - FK Lety 0:12 (0:6)

07.04.2012 00:00 Jako kočka s myší! Sestava: Geissler - Šimmer, Skučko, Císař, Tlustý - Sklenář(60. Sláma), Janouš, Váňa, Kustoš(45. Janich) - Paleta(70. Hejzlar), Kopřiva(45.Štěrba)

Branky: 3x Paleta, Štěrba, 1x Janouš, Kustoš, Sláma, Šimmer, Tlustý, Váňa

Myslím si, že výsledek mluví za vše a nemusím dát nic rozebírat. Jen v rychlosti. Do utkání jsme vstoupili velice dobře a po 3 střelách na branku se 3x měnilo skore a bylo to 3:0 a poté se naše hra zklidnila a domácí tým by se dalo říct rezignoval. Do poločasu jsme přidali ještě 3 branky a utkání bylo rozhodnuto. Do druhého poločasu, jsem kluky nabádal ke stejné aktivitě a koncentrovanosti, aby hráli vzadu na nulu a přidali ještě nějaké branky. Během druhého poločasu jsem vystřídal 4 hráče a na naší hře to bylo hned znát a hlavně v přechodové fázi kdy naše hra vázla. Domácí tým dohrával v 7 hráčích, protože 4 hráči odmítli hrát za takového stavu a ze hřiště odešli. Jediný co mě v tomto utkání mrzí je, že jsme přišli o našeho klíčového hráče Paletu, který byl odvezen z utkání do nemocnice, ale snad se brzy uzdraví a bude dál střílet branky.