15. kolo: Rožmitál - FK Lety 1:4 (0:3)

06.04.2008 00:00 Důležité 3 body z venku! Rožmitál - FK Lety 1:4 (0:3), branky: 2x Zdanovec, 1x Zýka, Kabrna
Důležité 3 body z venku. Letovští fotbalisté dominovali v prvním poločasu, domácí byli jejich aktivní hrou zaskočeni. Od prvních minut hosté získali převahu a před domácí brankou to vřelo. Postupně se v prvních 15 minutách do gólových šancí dostali Kischer a Zdanovec, ale domácí branka zůstala nedotčena. V 25. minutě navíc trefil tyč domácí branky s chutí hrající Zdanovec. V 30. minutrě pronikl po pravé straně Zýka a k překvapení všech jeho střela z úhlu skončila v domácí síti - 0:1. Domácí nenašli na tento šok odpověď, inkasovali v 42. minutě z kopačky Kabrny a v 45. minutě z kopačky Zdanovce - 0:3.
Druhý poločas byl úplně odlišný. Domácí do něj nastoupili s vědomím, že nemají co ztratit. Hned v 48. minutě snížili po rohovém kopu na 1:3. Až do 80. minuty měli domácí značnou převahu a vypracovali si i gólové šance. Nastřelili tyč, další 2 šance kryl hostující brankář Strnad. V 85. minutě po nedorozumění v domácí obraně uklidnil hosty rozhoducící trefou Zdanovec 1:4. O minutu později byl navíc vyloučen domácí obránce, který neudržel nervy na uzdě. Hosté si za kvalitní výkon v prvním poločasu 3 body zasloužili.