15. kolo: FK Lety - Zdice 0:2 (0:1)

03.04.2011 00:00 Nepříjemné překvapení! Domácí po cenném vítězství v Bzové si mysleli, že se nemůže nic stát. FK Lety - Zdice 0:2 (0:1)
Domácí měli od úvodních minut převahu, ale nic se z ní neurodilo. Ve 12. minutě po zaváhání Zýky unikl hostující útočník a svou šanci proměnil ve vedení. Poté se hosté stáhli do obranného bloku a vyráželi do brejků. Domácí si vypracovali několik šancí, ale žádná z nich neskončila gólem.
Druhý poločas se odehrával podle podobného scénáře, domácí útočili do plných, hosté se za každou cenu bránili, ale kýžené vyrovnání nepřišlo. Z ojedinělého protiútoku získali v 62. minutě hosté trestný kop, z kterého zvýšili svůj náskok na dvě branky. Domácí zatlačili hosty na jejich polovinu, vypracovali si gólové šance, ale chybělo jim přesné zakončení. Za zmínku stojí šance Jůny a Jablonského. Hosté své vedení již uhájili a překvapivě získali tři body.