15. kolo: FK Lety - Nečín 6:0 (5:0)

31.03.2013 00:00 FK Lety - Nečín 6:0 (5:0) 3x Kolman, 2x Kalivoda, 1x Jablonský

Sestava: Štěpán - Kratochvíl, Rosenkranz, Šmerda (64. Jakub Janouš), Philipp - Turek, Martin Janouš, Rada (78. Štěpán Císař), Kolman - Jablonský (46. Zýka), Kalivoda

Vstup do jarní sezóny se po všech stránkách vydařil. Úvod utkání byl ze strany domácích nervózní. Hosté si ve 3. minutě vypracovali šanci, ale bez gólového vyjádření. V 5. minutě vykopl hostující brankář střelu Kalivody a od té doby vládli na hřišti domácí. V 8. minutě šli domácí do vedení po pasu Rady, na který si naběhl Kolman a přesně zakončil. Ve 13. minutě zvýšil tentýž hráč po přízemní přihrávce Jablonského - 2:0. Hosté se pokusili o zkorigování výsledku, mezi 19. a 20. minutou po sérii rohů nepříjemně ohrožovali domácí branku. V 22. minutě bylo prakticky rozhodnuto, přízemní centr Philippa dorazil do branky Jablonský - 3:0. Domácí pokračovali v náporu a v 33. minutě zvýšil Kalivoda na 4:0. O dvě minuty později završil svůj hattrick Kolman - 5:0. Za zmínku ještě stojí nastřelené břevno ze 40. minuty Philippem.
Druhý poločas se dohrával více méně z povinnosti. Hosté, aby se vyhnuli ještě většímu přídělu branek, se zatáhli do obrany a domácí polevili v tempu. V 64. minutě uzavřel skóre Kalivoda, který po rohovém kopu dorazil hlavou míč do sítě - 6:0.
Příští víkend zajíždí domácí na hřiště vedoucích Votic, kde se ukáže, jak si posílený tým povede.