15. kolo: FK Lety - Nečín 1:1 (0:0)

01.04.2012 00:00 Domácí spíš jeden bod získali, než dva ztratili. FK Lety - Nečín 1:1 (0:0) Rada

Sestava: Friš - Koudela, Bezděk (46. Váňa, 80. Hajda), Rada, Dynybil - Turek, Rosenkranz, Jablonský, Zýka - Onderka, Nesrovnal

Hosté byli po celou první půli bojovnější, domácí byli vždy o trochu pomalejší. Hosté měli šanci v 17. minutě, ale domácí odvrátili. Domácí kontrovali v 22. minutě, ale na přihrávku Turka nedosáhl Nesrovnal. Do přestávky se již nic podstatného před brankami neudálo. Hosté vlétli po pauze na svého soupeře a v 47. minutě nastřelili břevno domácí branky. V 60. minutě se již měnilo skóre, Rada zbytečně zaváhal s odkopem a po kolmici šli hosté do vedení. Domácí se pokoušeli o vyrovnání, ale hosté dlouho odolávali. V 76. minutě se protáhl Rada až do pokutového území hostů, ale jeho střela těsně minula hostující branku. V 78. minutě nacentroval křižný míč Zýka, Turek jej prohloužil hlavou a Rada se v pokutovém území již nezmýlil - 1:1. Domácí po vstřelené brance ještě více otevřeli hru, hosté toho využili a v 80. minutě postupovali tři na jednoho obránce. Domácí Zýka zachoval chladnou hlavu a míč zázračně odvrátil do bezpečí. V 83. minutě mohl rozhodnout střídající Hajda, ale před prázdnou brankou hostů nedosáhl na centr.
Domácí spíš bod získali v utkání, které se pro ně nevyvíjelo dobře.