15. kolo: FK Lety - Libčice 4:0 (1:0)

04.05.2006 00:00 V odloženém utkání jsme po sérii čtyř porážek konečně zvítězili! FK Lety - Libčice 4:0 (1:0) branky: Jiří Kischer, Čermák, Šůra, Zýka
Po sérii čtyř porážek jsme konečně zvítězili. Zlepšená hra a bojovnost slavily úspěch. Od první minuty domácí dokazovali, že tentokrát chtějí jít výhře naproti. Hra byla vyrovnaná, ale útoky hostí byly zastavovány již na půlící čáře a domácí pomalu získávali převahu. Úsilí domácích bylo korunováno v 36. minutě, kdy po kombinaci před trestným územím hostí vstřelil Jiří Kischer krásnou ranou z 20 metrů vedoucí gól.
Druhý poločas domácí tlak vystupňovali a v 58. minutě po centru Kučery zvýšil hlavou Čermák na 2:0. Domácí se uklidnili a pokračovali v náporu. V 72. minutě po střele Kučery dorazil míč do branky hostí Šůra a bylo prakticky rozhodnuto - 3:0. Hosté odpadli a v 79. minutě vstřelil při svém debutu za dospělé čtvrtou branku střídající Zýka a uzavřel skóre zápasu.