15. kolo FK Lety - Dobřichovice 1:0 (1:0)

30.03.2014 00:00 FK Lety - Dobřichovice 1:0 (1:0) Turek

Sestava: Štěpán - Rosenkranz, Janouš, Korbelář, Boubín - Turek, Kratochvíl, Kolman, Černý (74. Kischer) - Kalivoda, Jablonský (89. Štěrba)

Domácí zahodili v derby spoustu šancí a nakonec museli bránit jednobrankové vedení. Od prvních minut narážely útoky domácích na zformovanou obranu hostů. První příležitost měl v 10. minutě Turek, ale míč mu v rozhodujícím okamžiku sklouzl z kopačky. V 18. minutě hlavičkoval po centru Kalivoda vedle. V 20. minutě se osmělili hosté, ale prudký centr proletěl až za postranní čáru. Rozhodující okamžik přišel v 30. minutě, hosté faulovali před pokutovým územím Kalivodu a z nařízeného přímého kopu trefil Turek horní roh hostující branky - 1:0. V 34. minutě skončila Turkova hlavička na břevně a dorážku Jablonského reflexivně vyrazil Friš na brankové čáře. O minutu později rozvlnila síť dorážka Kalivody, ale gól nebyl uznán pro offside. Hosté zahrozili minutu před přestávkou, střelu z 20 metrů vyrazil Štěpán na roh a z po něm chytil po spolupráci s Rosenkranzem míč těsně před brankovou čárou.
Po přestávce se do první šance dostal po rychlé kombinaci Jablonský, ale jeho střela minula hostující branku. V 66. minutě unikl Kolman, ale jeho střelu vyrazil Friš nohou a následnou dorážku se mu též podařilo zlikvidovat. O 4 minuty později skončila střela Kolmana na břevně hostující branky. V 73. minutě obešel Kalivoda brankáře hostů, ale jeho střelu vykopl hostující obránce z brankové čáry. V 75. minutě unikl domácí obraně útočník hostů, Janouš ve snaze vypíchnout mu míč ho fauloval a byl vyloučen. O 2 minuty později měli hosté největší příležitost, centr ze standardky našel hostujícího hráče, který z několika metrů přestřelil. Hosté se pokusili o vyrovnání, ale největší šanci spálil na druhé straně Kolman, jehož únik skončil vedle hostující branky. Hosté si již žádnou vážnější akci nevypracovali.