15. kolo dorost AFK Tuchlovice - FK Lety 3:3 (3:2)

08.05.2018 15:11

Sestava: Chvátal - Babiak, Edl (46. Kubata), Strnad, Veselý - Krtek, Koníček, Přib - Záhora, Waldhauser, Hrdlička (67. Bíl)

Odložený podzimní zápas v Tuchlovicích skončil remízou.

Ve 2. minutě rozehrál Krtek roh na Přiba, který přesným centrem našel Záhoru a ten vsítil úvodní branku – 0:1. Urostlí domácí praktikovali jednoduchý fotbal s nakopávanými míči. V 10. minutě domácí srovnali po rohovém kopu – 1:1. V 15. minutě ztratil Edl míč u postranní čáry a tuto hrubku domácí potrestali rychlou přihrávkou do vápna na nabíhajícího útočníka, který překonal Chvátala - 2:1. Ve 29. minutě srovnal hlavou Babiak po rohovém kopu Krtka – 2:2. Nepřesvědčivý poločas podtrhl smolný vlastní gól Strnada, když ve skrumáži přehodil Chvátala v bráně – 3:2.

Celý druhý poločas jsme přišpendlili domácí před vlastní branku, avšak hluboký blok jsme na úzkém hřišti překonávali jen ztěžka. Alespoň vyrovnání zařídil Bíl v 78. minutě, kdy si našel poskakující míč ve vápně a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 3:3.

Branky: Babiak, Bíl, Záhora