15. kolo A-tým FK Lety - Spartak Rožmitál pod Třemšínem 1:1 (0:1) PK 3:1

31.03.2019 07:54

15. kolo FK Lety - Spartak Rožmitál pod Třemšínem 1:1 (0:1) PK 3:1 Jarolím

Pokutové kopy proměnili Janich, Chalupa, Pospíšil, neproměnil Josef Baubín

Sestava: Sňozík - Rosenkranz, Pospíšil, Josef Baubín, Marek Baubín - Dominik Kischer (86. Janich), Kratochvíl, Jarolím, Jiří Kischer (76. Hruška) - Chalupa, Čermák

Utkání s vedoucím týmem tabulky přineslo pohledný a kvalitní fotbal. Oba týmy se snažily o kombinační fotbal, což prospělo úrovni hry. První šanci měli domácí, po kombinaci se míč dostal k Jarolímovi, jehož střela z hranice pokutového území šla těsně nad břevno. V 21. minutě naběhl na centr Chalupy Čermák, ale jeho volej skončil vedle branky. Hosté se ujali vedení, kdy nepřesnou zpětnou přihrávku Dominika Kischera využil útočník hostů k sólu, kdy sám před vybíhajícím Sňozíkem nezaváhal. Minutu nato trefil Jarolím z přímého kopu břevno branky hostů! Hosté mohli zvýšit své vedení před přestávkou, ale obě gólovky vyrazil výborně chytající Sňozík. Druhý poločas zahájili domácí snahou o vyrovnání. jasnou gólovku spálil Čermák, který si naběhl na přihrávku Jarolíma a trefil jen brankáře hostů. V 60. minutě bylo vyrovnáno, míč vyvezl z vlastní poloviny Josef Baubín, našel Jarolíma a jeho dělovka z 20 metrů skončila v síti - 1:1. Hosté měli dvě velké šance mezi 69. a 70. minutou, při první z nich nedosáhl útočník hostů na prudký centr před opuštěnou brankou, druhou zlikvidoval Sňozík včasným vyběhnutím, kdy stačil dorážku z bezprostřední vzdálenosti vyrazit na roh. O chvíli později nečekaně vystřelil Chalupa z 25 metrů a míč skončil těsně vedle branky přeekvapeného brankáře hostů. V závěru zahrával Jarolím trestný kop a jeho prudkou střelu stačil brankář hostů vyrazit na roh. O druhý bod pro domácí se kromě střelců zasloužil hlavně vynikající Sňozík, který tři penalty vyrazil!