15. kolo A-tým FK Lety - SK Benešov B 1:0 (0:0)

17.11.2014 08:51

FK Lety - SK Benešov B 1:0 (0:0) Nejepsa

 

Sestava: Štěpán - Turek (46. Jakub Janouš), Šmerda, Martin Janouš, Rosenkranz - Kolman, Kratochvíl, Cipra, Boubín - Nejepsa, Jablonský (88. Kustoš)

 

Domácí se na závěr podzimu vytáhli a zaslouženě vybojovali tři body s týmem posíleným o pět hráčů třetiligového mužstva. Od prvních minut zatlačili domácí hosty na jejich polovinu. V 5. minutě pronikl do pokutového území Cipra, kde byl faulován. Nařízenou penaltu neproměnil Rosenkranz, jeho střela šla vedle. Domácí neproměněný pokutový kop tentokrát nerozhodil a o minutu později hlavičkouval Jablonský do šibenice, ale brankář hostů se vytáhl a míč vyrazil na roh. Ve 20. minutě po rohovém kopu hlavičkoval nikým nekrytý Turek, ale míč šel těsně nad branku. V 30. minutě nebezpečně vystřelil Kolman zpoza pokutového území, míč skončil na břevně branky hostů! O čtyři minuty později vystřelil Cipra z 20 metrů, ale brankář hostů byl na místě. První vážnou příležitost si vypracovali hosté ve 40. minutě, ale hlavičku po rohovém kopu chytil Štěpán.

Po přestávce pokračovali domácí v náporu, v 52. minutě uvolnil Kolman Jablonského, který se ocitl sám před brankářem hostů, ale svou šanci neproměnil, k vyraženému míči doběhl Nejepsa a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:0. O tři minuty později mohlo být vyrovnáno, útočník hostů přehodil vybíhajícího Štěpána a s ním i opuštěnou branku. V 62. minutě po rohu vykopl Rosenkranz míč směřující do branky domácích. O minutu později šla po centru hlavička nabíhajícího útočníka hostů vedle. V 65. minutě se dostal před brankáře hostů Kolman, ale jeho prudkou střelu stačil brankář vyrazit. O minutu později byl po druhé žluté kartě vyloučen hostům jejich obránce. Hosté i v deseti nerezignovali, snažili se o vyrovnání, ale važnou příležitost měli až 86. minutě, nepříjemnou střelu chytil Štěpán. V 88. minutě vybojoval míč v pokutovém území hostů Jablonský, uvolnil Nejepsu, který byl v posledním okamžiku zblokován obráncem hostů. Domácí si tři body zasloužili za velkou bojovnost a za převahu hlavně v první půli!