14. kolo: Rudná - FK Lety 2:1 (1:0)

28.03.2005 00:00 Zbytečná porážka po 2 našich hrubých chybách. Rudná - FK Lety 2:1 (1:0) branka: L.Honzek
Zápas se soupeřem hrajícím o záchranu jsme prohráli úplně zbytečně. Soupeř byl lepší v 1. poločasu, vytvořil si 2 gólové šance a nastřelil břevno z přímého volného kopu. Když jsme přečkali nápor domácích, ve 43. minutě vyrobil hrubku Pavel Synek a domácí nám vstřelili gól do šatny.
Do druhého poločasu jsme nastoupili jako vyměnění, získali jsme převahu a zatlačili soupeře na jeho polovinu. Naše převaha byla korunována v 60. minutě vyrovnávacím gólem Lumíra Honzeka. Pokračovali jsme v náporu a brankář domácích 2-krát svůj tým podržel. V době kdy oba soupeři se pomalu smiřovali s remízou, udělal v 85. minutě v našem pokutovém území hrubku Luděk Šůra a domácí vstřelili vítězný gól. Za výkon v 2. poločasu jsme si alespoň bod zasloužili.