14. kolo: Hořovicko B - FK Lety 1:2 (1:1)

27.03.2011 00:00 Utkání plné ofenzívy rozhodli hosté ve 2. půli a vedení si pohlídali. Hořovicko B - FK Lety 1:2 (1:1) Turek, Jůna
Utkání plné ofenzívy rozhodli hosté ve 2. půli a následně si vedení pohlídali. Od prvních minut se hrál otevřený fotbal. Hosté šli do vedení v 10. minutě, kdy unikl po křídle Jůna a jeho centr zužitkoval Turek ve vedoucí branku. Hosté měli mírnou převahu, ale domácí hrozili z rychlých protiútoků. V 20. minutě pěkně vystřelil Jablonský, ale míč těsně minul domácí branku. Hosté zahrozili v 22. minutě, ale tečovaná střela domácího záložníka skončila těsně nad brankou. V 26. minutě bylo srovnáno, po rohovém kopu vyrovnali domácí střelou z hranice pokutového území. V 44. minutě po rohovém kopu těsně minul hlavou domácí branku Jablonský.
Druhý poločas měli hosté opětovně mírnou převahu, kterou korunoval v 62. minutě křižnou střelou Jůna - míč se odrazil od tyče do sítě. Domácí se snažili vyrovnat, ale hosté až na jedno zaváhání v 89. minutě je do gólové šance nepustili. Hosté ještě několikrát zahrozili před domácí brankou, ale domácí brankář byl vždy proti.
Hosté si zaslouženě odvážejí cenné body.