14. kolo A-tým SK Hvozdnice - FK Lety 2:1 (1:1)

09.11.2014 07:49

Hvozdnice - FK Lety 2:1 (1:1) Nejepsa

 

Sestava: Štěpán - Rosenkranz, Šmerda, Martin Janouš, Boubín - Štěrba (59. Kustoš), Kratochvíl, Cipra, Jakub Janouš (53. Jiří Kischer), Nejepsa, Kolman


Zbytečná ztráta tří bodů. Tentokrát předvedl tým hostí lepší výkon než v předchozích utkáních, ale dvě hrubé chyby rozhodly o ztrátě bodů. Hra se v prvním poločasu pohybovala převážně od vápna k vápnu. Hosté se ujali vedení v 41. minutě, kdy na pas Kolmana si naběhl Nejepsa a překonal brankáře domácích - 0:1. Domácí vyrovnali v 45. minutě, kdy po špatně vhozeném autu domácí nakopli dlouhý míč do pokutového území, kde zahrál Boubín rukou a z nařízené penalty domácí vyrovnali - 1:1.
Po přestávce měl rozhodnutí na své kopačce Kolman v 47. minutě, po centru Nejepsy se uvolnil v pokutovém území a z otočky těsně minul domácí branku! Domácí mohli skórovat v 55. minutě, střela domácího útočníka z úhlu šla ale vedle. O minutu později se uvolnil v pokutovém území domácích Nejepsa, ale jeho pokus chytil domácí brankář. Rozhodnutí o výsledku utkání přinesla 71. minuta, kdy prudký centr prakticky z brankové čáry pustil Štěpán za svá záda - 2:1. Hosté se po obdržené brance brance snažili alespoň o vyrovnání, ale domácí si vedení již nenechali vzít. Co naplat, že výkon byl podstatně lepší než v předchozích utkáních, hlavně v defenzivě, když o výsledku rozhodnou dvě fatální hrubky!