13. kolo Vonoklasy - FK Lety 1:1 (1:1)

17.11.2013 00:00 Vonoklasy - FK Lety 1:1 (1:1) Kolman

Sestava: Štěpán - Šmerda, Martin Janouš, Korbelář, Rosenkranz - Turek (75. Kischer), Kratochvíl, Kolman, Baubín - Kalivoda, Jablonský

Poslední ukání podzimu a vzároveň derby skončilo po tuhém boji remízou. Domácí vstoupili do utkání aktivněji a v prvních deseti minutách několikrát zahrozili po rohových kopech. Hosté se dlouho nemohli dostat do tempa a teprve ve 12. minutě ohrozili domácí braku Kolmanem, jehož střela skončila nad brankou. Domácí pokračovali v náporu a v 17. a 18. minutě si vypracovali dvě gólovky, ale v obou případech míč minul hostující branku. V 22. minutě byl sražen v pokutovém území domácích Baubín, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Ve 23. minutě zahrávali domácí standardku, centr našel hlavu domácího obránce, který přesně trefil roh hostující branky - 1:0. O tři minuty později chytil Štěpán další šanci domácích. V 38. minutě se nevešla nebezpečná střela Kolmana mezi tyče. O tři minuty později po rohovém kopu se prodral k dorážce Baubín, ale přestřelil domácí branku. Ve 44. minutě se nadechl k velkému sólu Kolman, nikým neatakován prošel až do pokutového území domácích a jeho přízemní střela se zastavila až v síti - 1:1.
Po přestávce vystupňovali hosté svoji převahu a domácí se bránili jen za cenu faulů a odkopů. V 52. minutě nastřelil Baubín tyč domácí branky. O šest minut později nacentroval Turek míč na hlavu Kalivody, ale míč šel nad břevno domácí branky. Domácí vyráželi z obranné ulity do rychlých protiútoků a mezi 72. a 73. minutou dvakrát ohrozili hostující branku, ale vždy na poslední chvíli byli v dobré příležitosti zblokováni. Hosté měli velkou příležitost v 78. minutě, ale míč po závaru před brankou nakonec v síti neskončil. Na závěr obrovskou příležitost spálil v 87. minutě Jablonský po centru Kalivody, míč z jeho hlavy stačil domácí brankář vyrazit konečky prstů.