13. kolo: Jinočany - FK Lety 4:2 (2:2)

12.11.2005 00:00 Jinočany - FK Lety 4:2 (2:2) branky: Drašnar, Čermák
Zápas, který se nepovedl hlavně rozhodčímu Antonickému, ať již úmyslně či jen z nedostatku jeho schopností lze těžko soudit. Vzhledem k tomu, že náš fotbal netouží po očistě od korupce, jak ukázaly volby do vedení ČMFS, nelze se divit, že toto "bratříčkování" je zalezlé pod kůží od 1. ligy až po nejnižší soutěže. Nerad, ale nedá mi to, musím konstatovat, že rozhodčí významně ovlivnil zápas. Domácí šli do vedení po chybě brankáře Štěpána již v 7. minutě a svůj náskok zvýšili po druhé chybě v obraně hostí ve 13. minutě. Další šance ze strany domácích zůstaly nevyužity. Hosté se vzpamatovali z těžkého "úderu" a vyrovnali nejen hru, ale i skóre utkání během 3 minut mezi 28. a 30. minutou brankami Drašnara a Čermáka. Pak začalo sólo pro rozhodčího Antonického. V 43. minutě po nápovědě domácího hráče ukázal na značku pokutového kopu, kterou však Štěpán zlikvidoval.
Po příchodu ze šaten měli hosté jasnou příležitost v 52. minutě, ale Pilař z malého "vápna" přestřelil. Hostům se postupně zranili Šůra a Demjanenko, a aby nebylo všemu konec v 76. minutě vstřelili domácí 3. branku z několikametrového postavení mimo hru. Zbytek utkání se dohrál bez nejmenší šance na vyrovnání a domácí v závěru svůj náskok ještě potvrdili.