13. kolo: FK Lety - Mníšek p.B. 4:2 (3:0)

11.11.2007 00:00 FK Lety - Mníšek 4:2 (3:0) branky: 2x Nádr, 1x Zdanovec, Plánička
Utkání na velmi těžkém terénu přineslo tři body domácím barvám. Ve 2. minutě se uvolnil Zdanovec a otevřel skóre zápasu - 1:0. Hosté nerezignovali a hráli otevřenou partii. V 16. minutě po rohovém kopu zvýšil hlavou na 2:0 Nádr. Hosté začali hrát vabank a získali územní převahu. Vypracovali si několik slibných příležitostí, ale žádnou z nich nevyužili. V době, kdy už oba týmy začali myslet na odchod do šaten, po chybě hostující obrany postupoval sám na branku hostí Zdanovec. V gólové šanci byl sražen hostujícím brankářem, který k překvapení všech přítomných obdržel pouze žlutou kartu. Z nařízené penalty zvýšil na 3:0 Plánička.
Druhý poločas zahájili hosté náporem, ze kterého si vypracovali dvě slibné příležitosti. V 54. minutě zvýšil křižnou přízemní střelou na 4:0 Nádr. Když se zdálo, že se utkání dohraje bez nervů, udělali domácí několik chyb v defenzivní činnosti a hosté toho využili. Snížili v 64. minutě na 4:1. Následně domácí Jambor a Soukup zahodili jasné gólovky a trest na sebe nenechal dlouho čekat. Hosté v 68. minutě snížili z přísně nařízené penalty na 4:2 a rázem bylo drama na světě. Hosté si vypracovali ještě dvě šance, ale žádná se již neujala.