13. kolo A-tým TJ Ligmet Milín - FK Lety 0:1 (0:0)

17.11.2019 08:13

13. kolo TJ Ligmet Milín - FK Lety 0:1 (0:0) Chalupa

Sestava: Sňozík - Šmerda, Kustoš, Pospíšil, Marek Baubín - Čermák, Kratochvíl (62. Veselý), Hřebeček (90. Cipra), Jiří Kischer (85. Štěpán) - Měchura, Chalupa (90. Krtek)

Poslední utkání sezóny zvládli hosté na jedničku. Oba týmy se od prvních minut snažily o  vstřelení branky. První šanci měli hosté, Čermák pronikl s míčem do pokutového území domácích, přihrál Chalupovi, jehož střelu domácí brankář chytil. V 17. minutě vystřelil domácí Štochl z dálky, prudkou střelu vyrazil Sňozík na roh. Poté přišla série rohových kopů, při prvním chytil hlavičku Chalupy domácí brankář, druhý skončil po hlavičce Měchury na tyči. Domácí vzápětí kontrovali, vypracovali si dvě příležitosti, ale ani jedna však neskončila gólem. První skončila v zámezí po prudkém centru, který nestačil nikdo z domácích dorazit do branky. Druhou šanci vychytal Sňozík, který střelu z několika metrů vyrazil. Domácí pokračovali v tlaku a měli ještě další dvě příležitosti ke skórování, ale obě stačil zlikvidovat výborně chytající Sňozík. Druhý poločas byl podobný závěru prvního, domácí útočili, hosté soustředěně bránili a podnikali rychlé protiútoky. V 55. minutě Šmerda rychle vhodil aut na Hřebečka, který se obtočil okolo domácího obránce a prudkým přízemním centrem našel nabíhajícího Chalupu, který z bezprostřední blízkosti dorazil míč patičkou do sítě - 0:1. Po vstřelené brance se hosté ještě více zatáhli do obrany a nepouštěli domácí do šancí, jak tomu bylo v závěru prvního poločasu. Přesto mohli domácí vyrovnat, ale obě střely skončily těsně vedle branky hostů. V 77. minutě se opakovala situace, kdy hosté šli do vedení, Šmerda vhodil aut na Hřebečka, který našel ve vápně Chalupu, ale tentokrát se míč nevešel mezi tři tyče. Hosté tak dotáhli do konce velmi povedený podzim, po kterém přezimují na krásném druhém místě.