13. kolo A-tým: FK Lety - Zdice 4:2 (2:0)

16.11.2008 00:00 FK Lety - Zdice 4:2 (2:0) branky: 2x Kalivoda, 1x Kratochvíl, Nádr
Z utkání, které se jednoznačně vyvíjelo ve prospěch domácích, se mohlo stát drama. Domácí od počátku měli utkání plně v moci. Branky nenechaly dlouho na sebe čekat. V 11. minutě po centru Kischera skóroval Kalivoda. V 29. minutě se prosadil ve vápně hostů Kratochvíl a své sólo zakončil gólem - 2:0. Hosté se osmělili a dvakrát orazíkovali konstrukci domácí branky.
Druhý poločas začali domácí dalším náporem a v 49. minutě zvýšil po tečované střele Šůry Kalivoda na 3:0. Hosté otevřeli hru a v 65. minutě po chybě nejen Strnada v brance domácích, ale i celé obrany snížili hosté na 3:1. Domácí ale kontrovali a v 69. minutě do dalekonosné střele Nádra odskočili na náskok tří branek - 4:1. Hosté nesložili zbraně a zápas zdramatizovali v 78. minutě po chybě Moniho - 4:2. Po zbytek utkání se skóre již nezměnilo.