13. kolo A-tým FK Lety - SK Slaný 1:4 (0:2)

02.11.2014 16:39

FK Lety - Slaný 1:4 (0:2) Kalivoda

 

Sestava: Štěpán - Rosenkranz (Jakub Janouš), Cipra, Martin Janouš (71. Štěrba), Boubín - Turek (66. Kustoš), Kratochvíl, Kolman, Kischer (56. Jablonský) - Nejepsa, Kalivoda


Hosté byli nad síly domácích. Hosté od prvních minut diktovali tempo, v 6. minutě vyrazil Štěpán nebezpečnou střelu zpoza pokutového území. V 15. minutě již šli hosté do vedení, zaváhání Rosenkranze využili k vstřelení první branky - 0:1. V 19. minutě mohli domácí srovnat skóre, po rohovém kopu hlavičkoval Martin Janouš, brankář stačil míč vyrazit před dobíhajícího Kolmana, který trefil před brankovou čárou Turka. O tři minuty později se situace opakovala před domácí brankou jen s tím rozdílem, že hosté při dorážce nezaváhali a odskočili o dvě branky - 0:2. V 30. minutě hlavičkoval hráč hostí po rohovém kopu do břevna. O dvě minuty později propásli hosté další šanci. V posledních dvou minutách prvního poločasu měli hosté další dvě příležitosti, při obou se vyznamenal Štěpán, který oba pokusy z několika metrů vyrazil.
Po přestávce se žádný obrat nekonal, hosté zvýšili svůj náskok z penalty v 50. minutě po hrubce Martina Janouše. Definitivní šance domácích na lepší výsledek zhasla v 56. minutě, kdy do otevřené obrany naběhl Galbavý a zvýšil na 0:4. Poté hosté zvolnili a domácí po prostřídání čtyř hráčů začali být důstojnějším soupeřem. V 70. minutě uvolnil Jablonský Kalivodu, který snížil na konečných 1:4. Ukazuje se v plné nahotě, že rozdíl mezi 1.A a 1.B třídou jsou větší, než si byl ochoten kdokoliv připustit, někteří hráči již z nejrůznějších důvodů na tuto soutěž nestačí.