12. kolo: Žebrák - FK Lety 1:0 (0:0)

04.11.2007 00:00 Žebrák - FK Lety 1:0 (0:0)
Je to jak stará obehraná deska, ale další zbytečně ztracené body. Hosté byli prakticky po celé utkání lepším týmem, ale odjeli s prázdnou. Domácí za celé utkání jedinkrát vystřelili na hostující branku a tato střela rozhodla celé utkání. V prvním poločasu bylo utkání vyrovnané, hra se převážně odehrávala mezi pokutovými územími. Hosté se dostali do několika náznaků šancí, domácí dokázali odpovědět jedním nebezpečným centrem v 38. minutě.
Druhý poločas začal za převahy domácích, ale k žádné vážné situaci před brankou hostů nedošlo. Po deseti minutách se karta obrátila, dvě velké šance zahodili Zdanovec a Kabrna. V 66. minutě po ztrátě míče na útočné polovině Čermákem, zaváhání Nádra a chybném vyražení Šůry se domácí dostali do přečíslení, které skončilo přesnou křižnou střelou a vedením domácích - 1:0. Od tohoto okamžiku domácí pouze bránili svůj náskok. Hosté byli agresivnější a vypracovali si další gólovku, kterou zahodil Jambor. Vyvrcholením střelecké nemohoucnosti hostů byl neproměněný pokutový kop Kabrnou v 85. minutě nařízený za faul na Zdanovce. Kdysi Tomáš Pospíchal pronesl památnou větu, že fotbal nemá logiku - v tomto utkání se jeho výrok stoprocentně naplnil.