12. kolo starší žáci Štěchovice/Hradištko - FK Lety 1:3 (0:0)

08.11.2014 11:46

Poslední podzimní zápas jsme sehráli ve Štěchovicích. Utkali jsme se se sousedem v tabulce, který měl před zápasem 4 bodový náskok. Náskok jsme však po zápase stáhli na jediný bod.

Začátek zápasu patřil domácím. Lépe kombinovali a měli více ze hry. Do vyložených šancí se však nedostávali a na branku zkoušeli střílet daleko před vápnem. My jsme se do útočných kombinací v první půli nedostávali. Výjimkou byl Hrdličkův únik a následný nájezd na branku, ale zakončení bylo zbrklé a nepřesné. Domácí byli nejvíce nebezpeční po rohových kopech, po jednom z nich trefili z dalekonosné střely tyčku. První půle skončila remízou 0:0.

Druhá půle byla ze začátku vyrovnaná. Po 10. minutách hry druhé půle jsme šli do vedení. Květoň vybojoval ve středu pole míč a poslal Hrdličku do náběhu na branku, ten napravil zaváhání z prvního poločasu a vsítil branku - 0:1. Tímto jsme domácí hodně zaskočili. Domácí opět hrozili po rohových kopech a ve 20. minutě druhé půle vyrovnali. Domácí zahrávali rohový kop, míč propadl na malé vápno a nejrychleji se zorientoval domácí útočník, který propálil Chvátala - 1:1. Chvíli poté jsme na vyrovnání odpověděli nejlepším možným způsobem - vstřelením druhé branky. Hrdlička vystřelil ve vápně po narážečce se Záhorou a míč trefil na zadní tyč - 1:2. Štěchovice se nechtěli s výsledkem smířit a začali hrát hodně útočně a toho využil Záhora. Opět vybojovaný míč ve středu pole se dostal k Záhorovy, který šel sám na branku a před vápnem byl faulován, souboj nakonec ustál a rozhodl o naší výhře - 1:3. Zbývalo 5 minut do konce zápasu a výsledek jsme si již pohlídali.

Podzimní část sezony jsme ukončili nejlépe, jak jsme mohli. Přezimujeme na 7. místě, avšak s malým bodovým rozdílem na čelo tabulky.

Branky: 2x Hrdlička, Záhora