12. kolo starší žáci FK Lety - Štěchovice/Hradištko 2:0 (1:0)

24.04.2016 16:46

V našem posledním zápase druhého kola jsme se střetli se spojeným družstvem starších žáků ze Štěchovic a Hradištka. I v oslabení, kdy nám chyběli 4 hráči ze základní sestavy, jsme dokázali vstřelit 2 branky.

Aktivněji vstoupili do utkání hosté, kteří drželi míč a snažili se kombinovat, ale to se jim dařilo jen ve středu pole. Do vážnějších šancí jsme se dostávali pouze my po rychlých protiútocích, v koncovce jsme ovšem byli nepřesní. V poslední minutě prvního poločasu se míč dostal po rohovém kopu k Holému, který zpoza malého vápna prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 1:0. Ihned po vstřelené brance jsme měli další obrovskou, ale nevyužitou šanci, když Hrdlička běžel sám na brankáře, který jeho střelu chytil.

Druhá půle byla vyrovnaná. Hosté se snažili o vyrovnání, ale po celý zápas bránu pořádně neohrozili. My jsme opět nevyužívali šance, když jsme šli několikrát sami na brankáře. V 58. minutě hostující obránce daroval míč Hrdličkovi, který se ve vápně nemýlil a vstřelil uklidňující branku – 2:0.

Žáci si dokázali, že i v oslabení jsou schopni vyhrávat zápasy, díky bojovnému a disciplinovanému výkonu, který všichni podali.

 

Branky: Holý, Hrdlička