12. kolo: FK Lety - Zlatníky 1:0 (1:0)

06.11.2005 00:00 FK Lety - Zlatníky 1:0 (1:0) branka: Čermák
Výhra po velmi průměrném výkonu s nováčkem, který se pokusil získat bod na hřišti soupeře a málem se mu to povedlo. Nejdůležitějším okamžikem utkání se ukázala být 11. minuta, kdy po křídle zatáhl míč Kučera a jeho přesný centr přesně zakončil z malého "vápna" Čermák - 1:0. Domácí pokračovali v náporu, do 30. minuty zahodil Čermák další 2 tutovky. Poté se začala karta obracet, hosté ztratili respekt a do poločasu si vypracovali 2 gólové šance, které obě dvě vychytal domácí brankář Petr Štěpán.
Druhý poločas byl vyrovnanější, domácí měli mírnou převahu, ale uklidňující 2. gól nepřicházel. Šance domácích zahodili Šindelář, Kučera a opětovně Čermák. Hosté ke konci začali hrát vabank, do jejich otevřené obrany v 82. minutě pronikl Kučera, kterého nemilosrdně zfauloval hostující brankář, jež byl za svůj zákrok vyloučen. Místo zraněného Kučery nastoupil Mňuk. Hosté nerezignovali a v 90. minutě útočník hostí přešel přes 3 domácí hráče a z hranice pokutového území přesně vystřelil, ale Štěpán byl opět na místě a tři důležité body zůstaly "doma".