12. kolo: FK Lety - Žebrák 1:5 (0:2)

11.11.2012 00:00 FK Lety - Žebrák 1:5 (0:2) Jablonský

Sestava: Geissler - Rosenkranz, Rada (65. Janich), Zýka, Friš - Turek, Kratochvíl, Jablonský, Kischer (58. Frolík) - Martin Janouš, Martin Jambor (62. Jakub Janouš)

Malá bojovnost a nasazení, k tomu trocha smůly a debakl je na světě. Hosté šli do vedení v 6. minutě, kdy střela z 20 metrů skončila na břevně domácí branky, ale dorážka již pronikla do domácí sítě - 0:1. V 9. minutě pronikl Martin Jambor do pokutového území hostů, kde byl stažen za dres a byla nařízena penalta. K té se postavil Rada a při provádění lajdáckým způsobem uklouzl a střela skončila daleko mimo branku. Domácí mohli vyrovnat o 3 minuty později, ale Martin Janouš sám postupující na branku hostů svou šanci trestuhodně zahodil, míč skončil daleko mimo branku. V 16. minutě naběhl na dlouhý křižný centr Rosenkranze Friš a míč z jeho hlavy se otřel o tyč hostující branky. Hosty domácí neschopnost povzbudila a 24. minutě zvýšili po centru hlavou z bezprostřední blízkosti na 0:2. Hosté ještě do přestávky zahodili další dvě šance po chybách domácí defenzivy.
Do druhé půle nastoupili domácí s odhodláním něco s nepříznivým výsledkem udělat. V 56. minutě se ocitl Rada sám před hostující brankou, ale jeho tutovku vytěsnil brankář na roh. V 58. minutě položila domácí další hrubka Geisslera, kterému vypadl centr a hosté pohodlně zvýšili na 0:3. Další dvě branky přidali hosté v 61. a 78. minutě. Domácí vstřelili čestný gól v 83. minutě, centr Friše hlavičkoval Jablonský do sítě - 1:5. V 89. minutě hlavičkoval Jakub Janouš do břevna hostující branky. Domácí předvedli další bezkrevný výkon a ani spolupráce trojúhelníku výbor - trenér - hráči nevykazuje tu správnou alchimii!